WSPÓŁPRACA

PROPOZYCJE PRAC REFERENCJE BRANŻOWE MENU
POMYSŁY WZORNICZE WYTYCZNE PRAC PORT FOLIO
AUTORSKIE SYSTEMY IT TECHNOLOGIE I MATERIAŁY
 

Narzędzie do rozwoju Państwa firmy

 
Prace z zakresu wzornictwa przemysłowego to wymierny element budowania przewagi konkurencyjnej zmierzający do wsparcia sprzedaży i wyróżnienia Państwa oferty na rynku dla aktualnych i nowych grup klientów. Znaczenie treści produktu ale i formy w czasach intensywnej presji innych uczestników rynku jest wysoce poszukiwanym atrybutem przez Klientów. W wielu przypadkach to atrakcyjność wizualna, innowacje i ergonomia mają znaczący udział w decyzjach zakupowych. Trend ten dotyczy nie tylko producentów dóbr konsumpcyjnych ale przenosi on swój mechanizm na dobra inwestycyjne. Estetyczna inwestycja firmy jest jej wizytówką i sygnałem dynamicznego rozwoju dla pracowników i otoczenia firmy - w pracy także kupujemy naszymi zmysłami.
 


Nowe wzornictwo Państwa produktów to impuls do:
 

• uaktywnienia nowych działań sprzedażowych.

• trafiania z ofertą do nowych nisz i segmentów rynkowych

• wyróżniania oferty firmy względem konkurencji

• tworzenia nowych sposobów komunikacji i dystrybucji

• wykorzystanie posiadanych zasobów i wykorzystanie odpadów

• skierowanie inwestycji w rozwój firmy na innowacyjne tory
 

 

Oferta z zakresu wzornictwa przemysłowego jest jedną z głównych specjalizacji firmy MediaSerwis. Prace wzornicze realizowane są na podstawie analizy trendów rynkowych krajowych, europejskich i globalnych, autorskiego systemu procedur i technik kreowania pomysłów. Znajdywanie rozwiązań, alternatyw dla zadanych tematów wzorniczych, poszukiwanie nowych produktów, nowych idei, funkcji, zastosowań to codzienność realizowanych prac. Prace mają szczególny wyróżnik w postaci ich optymalizacji przez autorskie narzędzia informatyczne wyspecjalizowane na: ergonomię dłoni, ergonomię stanowisk pracy, linie kształtowe, efekty świetlne.

Poza pracą projektową do bezpośredniego wdrożenia - Opracowanie Wzornicze, opracowywane są wizje nowych kategorii, ofert i produktów. Wyniki takich prac zawarte w Studium Wzorniczym lub Studium Innowacyjnym dotyczą zarówno firm produkcyjnych, usługowych jak i handlowych, które planują rozwój swojej oferty w perspektywie od roku do trzech, pięciu lub więcej lat.

 

Kontakt: tel. 501-371-808, biuro@inspiracjebiznesowe.pl


 

POWRÓT DO GÓRY