belka górna znak elektroniczny motyl napis Inspiracje Biznesowe

 
Doradztwo
Biznesowe
Wzornictwo
Przemysłowe
Obsługa
Marketingowa
 

Aktualizacja 2023.02.04

Masz potrzebę unowocześnienia aktualnych produktów ?

Chcesz zaplanować rozwój swojej firmy i jej oferty produktowej na kolejne lata ?

Rozważasz uruchomienie prac innowacyjnych w firmie ?

Szukasz nowej formuły marketingowej i wizerunkowej dla firmy ?

Potrzebujesz nowych i konkurencyjnych produktów do przebudowy swojej oferty ?

Masz trudny, długo nierozwiązywalny problem biznesowy lub techniczny ?

Zapraszamy do kontaktu:

 

 
REGULAMIN SERWISU

ADRESACI SERWISU
Niniejszy serwis internetowy www adresowany jest wyłącznie dla podmiotów gospodarczych i instytucji - ich właścicieli, dyrektorów, menadżerów i pracowników czyli osób odważnych, dążących do swoich celów i poszukujących niestandardowych rozwiązań. Propozycje zawarte w niniejszym serwisie to narzędzia dla ludzi z pasją działania, chęcią  tworzenia i poszukiwania - dla wizjonerów i liderów w organizacjach.

CEL NASZEJ PRACY
Pomoc w rozwoju Państwa organizacji poprzez prace z zakresu: doradztwa biznesowego, wzornictwa przemysłowego, obsługi marketingowej generujące nowe rozwiązania - organizacyjne, techniczne, produktowe i marketingowe. Współpraca realizowana jest na podstawie umów indywidualnych oraz umów o poufności informacji i wyłączności czasowej.

ZASOBY SERWISU:
Firma MediaSerwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zamieszczone w niniejszym serwisie informacje, teksty, reklamy, listy przydatnych adresów, linki do stron zewnętrznych itp. Niniejszy Regulamin, ilość, nazwy, opisy jak i zakresy tematyczne prezentowanych treści w innych miejscach serwisu mogą ulec zmianie bez uprzedzenia, gdyż podlegają one ciągłym uzupełnieniom, modyfikacjom i rozwinięciom w oparciu o najnowsze zagadnienia z danych dziedzin. Serwis nie jest ofertą - to materiał informacyjny i inspiracyjny. Oprogramowanie serwisu nie generuje plików cookies - gość serwisu przez przeglądarkę pobiera tylko te pliki, które są bezpośrednią treścią widocznych stron - pliki html, htm, jpg, gif, pdf i txt  z wyłączeniem faktu, iż serwis działa na platformach chmurowych zarządzanych przez firmy zewnętrzne - usługi bloga, usługi hostingowe i zarządzania domenami. Na serwerach tych firm może ale nie musi działać oprogramowanie statystyczne, identyfikujące odwiedzających lub inne za co firma MediaSerwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

PRAWA AUTORSKIE I WŁASNOŚCI
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach niniejszego serwisu jest zabronione bez zgody autorów. Wszystkie elementy graficzne, szkice, wykresy, zdjęcia i teksty są chronione prawem autorskim należącym do ich autorów. Materiały zdjęciowe, znaki firmowe, znaki towarowe zawarte w niniejszym serwisie stanowią wyłączną własność tych firm i są podane wyłącznie w celach informacyjnych lub referencyjnych.
 

© Copyright  MediaSerwis. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Kontakt: biuro@inspiracjebiznesowe.pl


 

POWRÓT DO GÓRY